ویروس حذف Nation Zoom

تغییر مسیر Nation Zoom (Nationzoom.com) چیست؟

Nation Zoom یا nationzoom.com تبلیغات حمایت از بستر، چرا که آن را به سیستم برای ربودن مرورگرهای وب مانند اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم جایگزین صفحه اصلی, موتور جستجوی پیش فرض و حتی اضافه کردن میانبر آن شق به حذف sneaks را به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی. حضور nationzoom.com ربودن نتایج صفحه اصلی وب سایت خود را از نصب برخی از نرم افزار دانلود از اینترنت. این نرم افزار اغلب صوتی/پخش ویدئو, تبدیل پی دی اف, دانلود مدیر نرم افزار اینفورمر، و غیره Nation Zoom موتور جستجوی آگهی پشتیبانی که در اغلب برنامه ناخواسته ای”(“توله سگ”) یا”سخت”. در حالی که از نظر فنی آن ویروس نیست، آن را شامل ویژگی های مختلف است که به سختی به عنوان مشروع محسوب مي شود. افرادی که این برنامه را در گزارش خود کامپیوتر مورد تاییدیه مزاحم به nationzoom.com، بنر تبلیغات و لینک در نتایج جستجو و مسائل مشابه حمایت مالی. علاوه بر این، پس از آن آزمایش بر روی رایانه های ما، ما که این برنامه نیز به جستجو از نمایش داده شد جستجو مردم را جمع آوری و جمع آوری اطلاعات شخصی دیگر می توانید استفاده متوجه. چرا علاقه مند Nation Zoom همه این فعالیت ها راه اندازی می کند؟

nation zoom us ویروس حذف Nation Zoom پاسخ بسیار ساده است–آن را به تولید وب دنبال است ترافیک به سایت های مشکوک و جمع آوری فروش. ما توصیه می کنیم شما را اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار به روز شده اگر این موتور جستجو را در رایانه خود ببینید. اگر می خواهید به خلاص شدن از این برنامه به طور کامل Nation Zoom صورت دستی حذف کنید از هر یک از مرورگرهای خود را فراموش نکنید.

چگونه می تواند رایانه نفوذ Nation Zoom

Nation Zoom از اینترنت مانند سایر موتورهای جستجو دریافت می شود. با این حال، بسیاری از مردم بر روی وب است که ادعا می کنند که آن ماشین آلات خود را به عنوان ویروس نفوذ وجود دارد. در واقع، آنها را به دریافت این برنامه در بسته نرم افزاری با VPlay و یا دیگر نرم افزار رایگان. به منظور جلوگیری از بارگیری در چنین غیر منتظره شما باید به یاد داشته باشید که انتخاب روش نصب سفارشی یا پیشرفته از نرم افزار رایگان شما از آنها می توانید ذخیره. شما به سادگی باید تمام علامت که موافق به نصب Nation Zoom و دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را پاک کنید. اگر این برنامه وارد کامپیوتر، به عنوان یک افزونه مرورگر اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و شروع آغاز قبلا ذکر شده تغییرات سیستم آن آن وارد. ممکن است موتور جستجوی اصلی و پیش فرض را تغییر دهید و مقدار زیادی از فعالیت های دیگر که همه برای تنها چیزی که – استفاده می شود برای افزایش درآمد تبلیغات ممکن است آغاز.

چگونه برای حذف Nation Zoom

اگر شما متوجه شده nationzoom.com به جای صفحه آغاز شما را و search.yahoo.com به جای موتور جستجوی پیش فرض خود، این نشانه که کامپیوتر شما توسط ویروس Nation Zoom تحت تاثیر قرار شد است. در این مورد، شما باید دستگاه خود را با یکی از این antiviruses اسکن: SpyHunter, پس از آن، ما توصیه می کنیم پس از این دستورالعمل ها و تغییر تنظیمات مرورگر خود را دوباره به حالت عادی: 511

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حمل و نقل -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) حذف برنامه.
 2. نگاه کنید، برای کنترل Wsys حفاظت گسترده eSave کنترل امنیت میز 365 حفاظت از مرورگر Nation Zoom و مشابه نوشته و “لغو نصب/تغییر” را انتخاب کنید.
 3. روی OK کلیک کنید تا تغییرات را ذخیره کنید.

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز اینترنت اکسپلورر رفتن “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت -> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و این الحاقات حذف: کنترل Wsys حفاظت گسترده eSave کنترل امنیت میز 365, حفاظت از مرورگر Nation Zoom.
 2. کلیک کنید ” ‘مدیریت افزونه’ ابزار -> -> ارائه دهندگان جستجو و انتخاب موتور جستجو شما قبل از استفاده.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس بروید “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; این الحاقات پیدا کردن و کلیک بر روی “حذف برنامه”: eSave Wsys کنترل گسترش حفاظت، کنترل امنیت 365 میز حفاظت از مرورگر Nation Zoom.
 2. رفتن “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ کنترل Wsys حفاظت گسترده eSave کنترل امنیت میز 365 حفاظت از مرورگر Nation Zoom و پسوند های ناشناخته دیگر را پیدا و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
 2. میانبر دسکتاپ راست کلیک کنید، ‘خواص’ را انتخاب کنید و پیدا کردن Nation Zoom در جعبه’ هدف’. ‘درخواست’ را انتخاب کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 3. در حال حاضر کلیک کنید “تنظیمات”–> “مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

صفری:

 1. سافاری را کلیک کنید > تنظیمات > Extensions.Find کنترل Wsys حفاظت گسترده eSave کنترل امنیت میز 365 حفاظت از مرورگر Nation Zoom و مشابه نوشته
 2. “حذف برنامه” را کلیک کنید.
دیدگاهتان را بنویسید؟

0 نظر ارسال شده.

دیدگاهتان را بنویسید

*

توجه داشته باشید--شما می توانید از اینHTML برچسب و ویژگیها:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>